شرایط و ضوابط استفاده از سایت



* استفاده از سایت گروه فناوران اینترنت اشیا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:


- خرید کالا از سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این مرکز بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

- استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست-الکترونیکی info@iotco.net و يا از بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه این مرکز درج کنند و بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

- تمام ابزاری که در سایت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.


* شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:


- در معاملات از نظر حقوقی، گروه فناوران اینترنت اشیا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند و فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در بخش خرید سایت درج نموده است.


* شرایط حمل و تحویل کالا:


- ارسال كالا از طريق پست و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است که هزينه پستي هنگام ثبت سفارش باید واریز گردد.




در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تماس 09221382657 تماس حاصل فرمایید.